راهنمای حسابخانه مانی - نسخه 1.7

ثبت پرداخت

تاریخ انتشار : 1395 شهریور 04ساعت انتشار : 16:35:47بازدید : 4,507 بار تشکر از راهنما : 20 بار

 پرداخت همه‌ی پول‌هایی است؛ که از حساب شما خارج می‌شود؛ ولی هزینه نشده یا نمی‌شوند. برای نمونه: پولی که به دوستی "قرض می‌دهید"؛ یا برای "خرید سکه"، به‌قصد سرمایه‌گذاری " خرج می‌کنید؛ و یا اینکه برای"رهن خانه "به کسی می‌سپارید.جهت ثبت پرداختی جدید  در صفحه اصلی برنامه  قسمت تراکنش بر روی آیکن پرداخت  و یا در منوی اصلی بر روی پرداخت کلیک کنید تا پنجره پرداخت باز  شود .


در لیست بازشو گروه، گروه هزینه‌هایی که تعریف کرده‌اید را خواهید دید و می‌توانید گروه موردنظر خود را انتخاب کنید.
از لیست کشویی از حساب  باید حسابی که تراکنش جاری از آن  پرداخت شده است را  انتخاب کنید به عنوان مثال : کیف پول  ویا  بانک پاسارگاد و ...؛
سپس فیلد تاریخ را پر کرده و در قسمت بها مبلغ تراکنش را وارد کنید. در فیلد شرح می توانید هر متنی را به عنوان توضیح وارد کنید. و در نهایت با زدن دکمه ثبت اطلاعات شما ذخیره شده و پنجره پرداختی بسته می شود و در لیست تراکنش ها  قابل مشاهده می باشد.

ضمنا در صورتی که مایل به ثبت چندین تراکنش با ورودی تاریخ مشخص و یا پشت سر هم بدون باز و بسته کردن مجدد پنجره  باشید می توانید تیک ثبت چندین تراکنش  را از قسمت پائین و سمت راست پنجره بزنید . به این ترتیب پس از هر بار ثبت  پرداختی فرم آماده ورود اطلاعات جدید می باشد تا زمانی که خودتان پنجره پرداخت را ببندید.