راهنمای حسابخانه مانی - نسخه 1.7

راهنمای نصب حسابخانه

تاریخ انتشار : 1395 مرداد 29ساعت انتشار : 16:1:36بازدید : 5,360 بار تشکر از راهنما : 86 بار

هدف اصلی برنامه حسابداری خانگی، حسابخانه مانی سادگی کاربری می باشد. به صورتی که هر کاربری با داشتن حتی کمترین دانش استفاده از کامپیوتر بتواند به سادگی از برنامه استفاده کند. از این رو آموزش تصویری نصب حسابخانه مانی را آماده کرده ایم تا در صورت برخورد با هرگونه مشکل با مراجعه به آن راهنمای کاملا تصویری از نصب در اختیار داشته باشد.


1- برای نصب حسابخانه مانی ابتدا فایل نصب را از بخش دانلود سایت، دانلود کرده سپس فایل نصب را اجرا کنید. در صورتی که با پیغامی شبیه به تصویر زیر روبرو شدید دکمه Run را برای شروع نصب بزنید.
hesabkhane windows alert
2- سپس صبر کنید تا این مراحل انجام شود:
نصب حسابخانه
نصب حسابخانه
نکته: اگر در هنگام نصب با پیغام زیر روبرو شدید، به این معناست که ویندوز شما فاقد پیش نیاز های لازم برای نصب برنامه می باشد. جای نگرانی نیست. نسخه کم حجم برنامه را دانلود کرده اید. برای حل این مشکل شما باید نسخه کامل برنامه را دانلود کنید. به بخش دانلود سایت رفته و سپس از این صفحه، حسابخانه مانی (نسخه کامل) را دریافت کنید.
نصب حسابخانه
3- اگر ویندوز شما پیش نیاز های لازم برای اجرای برنامه را نداشته باشد پیش از نصب حسابخانه، این پیشنیاز ها به صورت خودکار نصب می شود. در این مرحله بخشی که در تصویر نشان داده شده را تیک بزنید و سپس دکمه Install را بزنید.
نصب حسابخانه
4- در این مرحله حسابخانه در حال نصب کردن پیش نیاز ها می باشد.
نصب حسابخانه
5- پس از پایان نصب پیش نیاز ها، پنجره زیر نمایان می شود. دکمه Finish را بزنید تا وارد نصب اصلی برنامه شوید.
نکته: توجه داشته باشید که اگر سیستم پیش نیاز های لازم برای اجرا برنامه را داشته باشد، مراحل 1 تا 5 را نخواهید دید و از این قسمت به بعد را مشاهده خواهید کرد.
6- در پنجره زیر می توانید در صورتی تمایل مسیر نصب برنامه را تغییر دهید. همچنین لینک شرایط استفاده از حسابخانه در این پنجره قابل مشاهده است که با کلیک کردن برروی لینک License terms and condition می توانید آن ها را مطالعه کنید.
نصب حسابخانه
8- پس از مطالعه شرایط استفاده از برنامه در صورتی که این شرایط را به صورت کامل می پذیرید قسمت مشخص شده در تصویر را تیک بزنید.
نصب حسابخانه
9- برای آغاز نصب حسابخانه مانی دکمه Install را کلیک کنید.
نصب حسابخانه
10- صبر کنید تا این مراحل به پایان برسد.
نصب حسابخانه
11- تبریک، حسابخانه مانی با موفقیت نصب شد.
در مرحله آخر اگر با فشردن دکمه Run حسابخانه را اجرا کنید و یا با زدن Finish به نصب حسابخانه پایان دهید.
نصب حسابخانه
برای دیدن مراحل کامل نصب فیلم زیر ببینید: